O značke Paul Rich

NY_2_900x1200NY_3_900x1200

 

Hodinky Paul Rich sú inšpirované očarujúcim a dynamickým životným štýlom mesta New York. Značka bola založená v roku 2016 práve v meste New York, v meste, ktoré nikdy nespí.

 

Čo robí značku Paul Rich unikátnou

 

1

 

 

Aventurínový Ciferník

Kolekcia Star Dust sa môže pýšiť unikátnym aventurínovým  ciferníkom. Aventurín v je forma kremeňa zmiešaná  s drahými kameňmi ako napríklad zlato a to ciferníku  poskytuje jedinečný vzhľad a vykresluje krásu nočnej  oblohy. Aventurín okrem blahodárnych účinkov na duševný  pokoj ale aj celkové zdravie je považovný za takzvaný  kameň šťastia. Noste svoj talizman priamo vo svojich  hodinkách.

 

 

 

 

2

 

 

Pravé 12 Nanomikoronové Galvanizovanie Zlatom

Všetky naše hodinky značky Paul Rich sú galvanizované pravými nanočasticami zlata. To znamená že zlato nezmizne, nevybledne, práve naopak, udrží si bohatú farbu dlhé roky.

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

Fosforucjúce ručičky a ukazovatele

Naše kolekcie Star Dust, Signature a Chronograph  obsahujú hodinky s fosforujúcimi ručičkami a  ukazovateľmi. Jednoducho vystavte svoje hodinky  prirodzenému alebo umelému svetlu na niekoľko  minút  a vychutnajte si ich žiarenie v tme.

 

 

 

 

 

 

 

 

Swarovski kryštál na ciferníku

Ženská kolekcia Heart of the Ocean obsahuje pravé Swarovské kryštály na ciferníku a zároveň je ciferník vyrobený zo skutočnej modrej alebo ružovej perly. Rovnako ako každá žena, aj každý ciferník kolekcie Heart of the Ocean je jedinečný.

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

Motýľové zapínanie

Kolekcia Star Dust a Signature disponuje motýľovým  zapínaním s dvojitým zámkom. Keď je motýl zatvorený je  neviditeľný a vytvára ilúziu bezspojového remienka. Je  to mimoriadne bezpečný spôsob a zabraňuje náhodnému  vypadnutiu hodiniek z ruky.  Celý remienok je vyrobený  z nehrdzavejúcej 316L ocele, nazývanej aj chirurgická  oceľ.

 

Záznamy neboli nájdené...